Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /var/www/vhosts/solidarnosc/solidarnosc.uni.lodz.pl/htdocs/modules/counter/counter.lib.inc).

X Uniwersyteckie Forum Związkowe

Szanowni Państwo,

Przewodniczący oraz Członkowie Komisji Zakładowych NSZZ Solidarność

serdecznie zapraszamy na

Jubileuszowe X Uniwersyteckie Forum Związkowe NSZZ Solidarność

które odbędzie się w Łodzi w dniach 12 - 14 września 2014 roku.

 

Zakwaterowanie:
X Dom Studenta UŁ “OLIMP” (to najwyższy budynek na „Lumumbowie” – osiedlu studenckim UŁ) ul. Lumumby 12, 91-404 Łódź, w pokojach 2-osobowych z łazienką oraz aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje wyposażone są w gniazdo internetowe.
Koszt za dobę za jedno miejsce w pokoju wynosi 48,60 zł brutto. Do akademika można dojechać tramwajami linii nr 12, 15, 43 (z Dworca Łódź-Kaliska tramwaj nr 12).

W koszta wniesionej opłaty organizacyjnej (250 zł) wliczone są - 3 śniadania, 2 obiady, uroczysta kolacja i grill oraz materiały konferencyjne i zwiedzanie miasta. Koszt noclegów i przejazdu pokrywa uczestnik (delegacja).

Poniżej znajduje się link do strony z aktualnymi rozkładami jazdy MPK oraz mapa z zaznaczonymi miejscami, w których będzie odbywało się Forum.

Nasze spotkanie zaplanowaliśmy w pięknej scenerii Pałacu Biedermanna przy ul. Franciszkańskiej 1/5. Zgodnie z zaleceniem IX Forum, pierwszego dnia - piątek - podejmiemy tematykę BHP. Ponieważ w tym roku przypada 10-ta rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, w sobotę zajmiemy się problematyką związkową, szczególnie związku NSZZ „Solidarność” w okresie ostatniego dziesięciolecia - stan obecny i przyszłość.

 

                                                                                                             

W imieniu Komitetu Organizacyjnego X Forum                                                        

Dominik Szczukocki                                                                          

Zbigniew Zdrojewski                                                                           

Komunikat 1

Komunikat 2

Program X Forum

Mapa

Rozkład jazdy MPK